Редакција
Васко Васовић
П(Л)АНДЕМИЈСКЕ ИГРЕ БЕЗ ГРАНИЦА (7)
Није поента у томе да оде Рио Тинто, па да дође нека друга компанија. Суштина је у томе да зауставимо вађење јадарита и да га не дира нико, ма какав назив имао. Оно што је апсолутно немогуће је да ће Рио Тинто мирно напустити налазишта нашег јадарита. Од пројекта Јадар зависи читав глобални пројекат Игре бацила, као и још гломазнији и његов далеко важнији део, под називом Space X. Ротшилдове компаније, па и Рио Тинто, дуже од две деценије обављале су истраживања широм света, да би нашле минерал који им је потребан. И нашли су га, управо поред наше реке Јадар. Не постоји нигде у свету слична комбинација кристалних елемената и оптичких моћи, какве поседује јадарит. Превазиђени литијум је само медијски спин и служи искључиво за одвлачење пажње од правих потреба за јадаритом. Да им заиста треба литијум, због батерија, скочили би на Чиле, Боливију или Аргентину, а не на малу Србију. Ако су тамо пронашли јадарит у великим количинама, откуд онда он није добио назив по некој чилеанској реци? Издвајање литијума природном десалинизацијом, односно испаравањем, далеко је јефтинији, исплативији и ефикаснији и далеко мање штетан од процеса издвајања литијума из јадарита кључалим сумпорним киселинама, после чије употребе у природи остаје само хиљадугодишњи Армагедон. Јадарит је оптички кристал или кристал светлости, неопходан лажним Илуминатима да поврате светлост. Заиста је тешко за прихватање, али, јадарит је Кристал моћи или Светлосни Свети Граал за породицу Ротшилд. И не само за њих. Измишљотина је да је Свети Граал пехар Христове крви. Ротшилди, штитови црвеног пентаграма, и слоганом ORDO AB CHAO, неће одустати од јадарита ни по цену геноцида над комплетним домицилним становништвом на овим просторима. То значи да су апсолутно спремни да физички ликвидирају све који стоје на путу дистрибуције јадарита за Америку. Милијарде евра су уложене у овај пројекат, огромни војни, цивилни, медијски и политички ресурси и не постоји промил шансе да се битка око јадарита заврши мирним путем. А покушаће све. Убациваће бесомучно новац у приватне џепове, у невладине организације, у радикалне левичарске покрете, у џепове уредника већине медија. Нудиће баснословне суме, за наше услове, власницима земљишта, уцењиваће корумпиране политичаре, обучаваће младе активисте, обећаваће брда и долине, спиноваће и одвлачиће пажњу протестима против бесмислених закона, покрашће гласове на референдуму, употребиће софтвер Доминион на изборима, убијаће једног по једног, куповаће људске душе за ситне привилегије и на крају ће ударити на овај народ санкцијама, страхом, терором и бомбама. Свом снагом.
Дакле, ново бомбардовање Србије биће поновљено пре априла 2024. чим се заврши стварање медијске слике о Србима као непоправљивом реметилачком фактору. Бомбардовање Србије ће се сигурно десити, без обзира што ће се неки смејати овој информацији. Исто тако су се смејали и Митевић и Милановић и Бујошевић, када сам им скренуо пажњу на последице погрешне медијске манипулације. Један медијски рат смо изгубили и видели смо бомбардере изнад Србије. Изгубимо ли и овај медијски рат, бомбардере ћемо видети поново. Не дође ли ускоро РТС у праве руке, настрадаће и Вучић и Ђилас и Дачић и Тадић и сви ми заједно са њима. Више и не покушавају да склопе пакт са нама. Преко Ђоковића су, баш као и преко Милошевића, грађане Србије поново таргетирали као лоше момке, које овај пут треба потпуно физички елиминисати. Неки ће у овој земљи продати и своје срце и своје тело због новца, функције или привилегије. Али, онај ко прода своје тело ђаволу, поклониће му и своју душу.
Васко Васовић, РТС

Коментари