Редакција
И Француз Арно Гујон зна да је српско писмо ћирилица а не латиница, а председник Србије, њене владе, посланици и министри не знају!
Ево како Арно Гујон објашњава како се треба опходити према свом језику и писму:
https: https://www.youtube.com/watch?v=ZWW88nqRybs
Он само потврђује оно што ми одавно знамо и причамо али већина Срба то не жели да прихвати, поготово сви српски председници и посланици. Брукамо се и пишемо свој језик туђим писмом.
Ако не прихваташ језик који је душа народа коме припадаш онда не припадаш ни том народу. Неким језиком ипак причаш и пишеш, али је тај језик без душе па се запитај ако на таквом језику упутиш молитве Богу да ли те он чује. Ако не мариш за молитве, онда си без душе а ко је без душе тај је ништа.
Мото наше школе српског језика у Торонту био је: ”Игра је ритам тела, а језик ритам душе”. У српском народу, и у матици и у расејању, остаје вечити мото: ”Хлеба и игара”, а језик се корови и писмо нестаје. Остајемо ли то без душе?

Коментари